BtcBam Sık Sorulanlar

BTCBAM MADENCİLİĞİ

Btcbam ile sürekli artan yüksek gelir kazanacaksınız.
İnternet üzerinden para kazanmanız için size en doğru ve güncel bilgileri sunuyoruz.

Yıllarca sürebilecek araştırma, deneme-yanılma süreçlerinden ve olası para kayıplarından kurtulacaksınız.

BTCB her koşulda kullanıcılarına güvenlik ve kazançlı bir altyapıyı ortaya sunmuştur bunun içindir ki reel sektörde güven sağlayan 45 yıllık sermaye arttırımı ile  artık Anonim şirketi olan Alkan ailesi en iyi şekilde kripto para projesini sunmuştur.İmsan A.Ş İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı özel bir kuruluştur.

Bitcoin Bam nasıl elde edilir?

BTC BAM Madencilik Sistemi, madencilik faaliyetleri sonucunda elde ettiği değeri üyelerine günlük olarak dağıtmaktadır. Tam tamına 1400 gün boyunca size her gün ödül olarak dağıtacak olan sistem bu hali ile en uzun süre madencilik geliri elde edeceğiniz rakipsiz bir sistemdir. BTC BAM Madencilik Sisteminde 6 adet paket bulunmaktadır. Madencilik yapmak isteyen yatırımcılar bu paketlerden istediklerini seçebilirler.

Hangi paketi seçerseniz seçin Aylık kazancınız tercih ettiğiniz paket bedelinin net %25’idir. Böylece 4 ay gibi kısa bir sürede yatırımınızı amorti eder, üstüne 3 yıldan fazla gelir elde etmeye devam edersiniz.

Dağıtılan ödül coin adedi, coinin günlük değerine bağlı olarak gerçekleşecektir. Coin üretmek zorlaştığında ya da coinin piyasa değeri artış kaydettiğinde buna bağlı dağıtılan coin adedi azalacaktır. Ancak dağıtılacak coinin parasal değeri aylık %25 olarak sabit kalacaktır.

BtcBam Coin tam olarak ne işe yarıyor?

BTC BAM platformu, anlaşmalı olduğu BITTUREX borsasında işlem gördüğü tarih itibariyle üyelerine dağıtılmak üzere VISA ve MASTER CARD başvurusunda bulunarak, alışverişte de coinlerin kullanılmasına imkan tanıyacaktır.

BTC BAM coini ile satın alınabilecek ürün ve hizmetlerin sunulduğu online mağaza ile alıcı ve satıcılar BTC BAM coini kullanarak işlemleri gerçekleştirebilecektir. Üye mağazaların tamamı BTC BAM Kurumsal Üyesidir. Kurumsal üyelik seçenekleri için ayrıca bilgi talep ediniz.

Diğer  ülkelerde olduğu gibi artık Türkiye’de Bitcoin ATM’leri göreceğiz aynı zamanda al-sat işlemlerini çok daha kolay hale gelmiş olacak!

Benzer amaçlara hizmet eden başka Coin ve Token gördüm. Sizinki neden daha iyi sayılıyor?

Btc bam kendi blockchain ile üyelerine çok kapsamlı gelir sağlar.Bunun yanında kullanıcılara visa+mastercard pos cihazlarında ödeme kolaylığı sağlar.Kripto paralar arasında 120 coin ile takas işlemini kolaylıkla yapar.
BTC BAM, uluslararası piyasalarla Coinsbit borsası aracılığı ile tanıştıktan sonra dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ta yer almak için gerekli çalışmaları yaparak, başvuru sürecini başlatacaktır. Coinbit ile değerine değer katan BTC BAM, Binance yer almaya başladığında ortalama 500 ile 5000 kat arası değer artışına sahip olacaktır. Bu, Binance’ta yer almayı başarmış her coin/token için aynı şekilde gerçekleşmiştir. Siz de geleceğim coini olacak BTC BAM’ı şimdiden alıp hayatınızı değiştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Btc Bam Kaç Yılda Halving Olur ? Ne Kadar Arz Olacak !

Btc Bam Mining Paketlerinden hangisini satın alırsanız alın her biri 1400 gün (4 yıl) boyunca devam eder. 21.000.000 arzdır.

BTC BAM, madenciliği daha da karlı hale getirmek için Yapay Zekayı operasyonlarına dahil etti. Akıllı ve profesyonel BT Ekibimiz tarafından geliştirilen yapay zeka algoritması, mevcut piyasa durumlarını izler ve analiz eder ve geleceğin tahmine dayalı bir analizini yapar. Artık bu AI algoritmasını kullanarak kripto para birimi değerlerinin olasılıklarını hesaplayabiliriz. Madencilik faaliyetlerimiz sadece madencilik ödülleriyle ilgili değil, aynı zamanda verimliliği artırmakla da ilgilidir. İşlemler, piyasa değişikliklerine bağlı olarak daha değerli madeni paralar çıkarmaya ayarlandı. Btcbam madencilik sistemini her koşulda daha kazançlı ve kolay hale getiriyor. Bkz.(whitepaper)

Hangi borsalarda işlem görüyor veya görecek?

Bitturex’te güvenli cüzdanlarınıza bir miktar gönderin. Şu anda Bitcoin, Litecoin, Ethereum, TRY ve çok daha fazlasıyla yatırım yapabilirsiniz.

BTC BAM coini işlem gördüğü borsa sayısını hızla arttırıyor. Dünyanın önde gelen borsası Coinsbit’te yayınlanmaya başlayan BTC BAM’ın sıradaki hedefi ilk sırada yer alan Binance. İşlem hacmine göre Coinsbit 9. , Binance ise ilk sırada yer alıyor. #Bitturex’den sonra #Consbit ‘den de bütün dünya #BTCBAM ‘a yatırım yapıyor!

Leave A Comment

× Size nasıl yardım edebilirim?